KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15353186
nr 1535 3186
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, hus vid vattendrag, duk på pannå, 29x33 cm, yttermått inklusive ram: 41x46 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:40:57
100 kr
150 kr